Ciddi Evlilik Sitesi

Türkiyenin en çok tercih edilen ücretsiz evlendirme sitesi Evliler.ORG Evli Sohbet ortamıyla yeni evlilik hayalleri kuran çifte örnek oluyor. Evliler Sohbet ağına bağlanarak sizde hayatınıza anlam katacak bay ve bayan adayı hemen bulabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden Sohbete bağlanmak için mirc indir.

İletişim - Evliler Mutlular - Evli Sohbet Odaları | Ciddi Arkadaşlık


Evliler.ORG Sohbet ağı üzerinde sohbet paneli yada radyo paneli gibi sorunlarınız için canlı sohbet ortamımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz bunun için öncelikle sohbet ağına bağlanıp yardım odalarını ziyaret edebilirsiniz bunun için öncelikle £Operhelp destek odası bir çok sohbet sunucusu kurallarında geçerli olan kuralları bildirmektedir. Bunun için öncelikle sorunun ne olduğunu bildirdikten sonra yeni cevabın çözüm için yeterli olup olmadığıdır. Evliler sohbet sunucusunun bir çok aktif girişi bulunmaktadır bunun için öncelikle kısa mesajlaşma programı için mIRC yada Web linklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet ağımızı kısa yol bağlantılarına eklemek için şu linkleri kullanın www.evliler.org veya irc chat girişi irc.evliler.org adresini ziyaret ediniz. Sohbet bağlantı yollarınızla oluşturduğunuz tüm temel yapı sohbet ağının kurallarına bağlı sorunlar için iletişim kurulmaktadır.

Evliler Genel yönetim sorumlusu Rumuz : @SizofErsin

SizofErsin ile irtibata girmek için canlı sohbet uygulamızda hemen sohbete başlayabilirsiniz. Kaliteli sohbet için iletişim www.evliler.org adresi olarak bağlantı direk kurulmaktadır. Evliler Sohbet / Evli Chat dünyası bir çok yetişkin sohbet içeriklerinden faydalanmaktadır. Gerçek sohbet ve keyifli muhabbet için Evliler Muhabbet ortamını kullanmanızı 100 de 100 öneriyoruz.

Sohbet odalarımız üzerinde yaşadığınız bağlantı hatalarını, kullanıcı şikayetlerinizi ve haksız uzaklaştırmalarla ilgili bizlere ulaşmak için aşağıdaki adresimizi kullanabilirsiniz.

iletişim: info@evliler.org

IRC Yönetici : @SizofErsin