Ciddi Evlilik Sitesi

Türkiyenin en çok tercih edilen ücretsiz evlendirme sitesi Evliler.ORG Evli Sohbet ortamıyla yeni evlilik hayalleri kuran çifte örnek oluyor. Evliler Sohbet ağına bağlanarak sizde hayatınıza anlam katacak bay ve bayan adayı hemen bulabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden Sohbete bağlanmak için mirc indir.

Evliler Chat mIRC v1 - Evliler Mutlular - Evli Sohbet Odaları | Ciddi Arkadaşlık


Evliler Chat Türkçe mIRC v1 yayınlandığını tüm Evli Sohbet dünyasına duyurmaktan mutluluk duyarız. Evliler sohbet ortamının ücretsiz ve kolay yüklenen mIRC programı sayesinde sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Evliler mIRC son sürüm ve kullanıcı temasına özel yapılmış sohbet pencereleri ve harici uyarılarla karşılıklı sohbet etmenin keyfini artık Evli mIRC programında bulabilirsiniz. Evlilik muhabbetlerinin ve özel sohbetlerin döndüğü sıcak sohbetlerin yaşandığı ve kaliteli sohbetin adresi Evliler.ORG mIRC programıyla hemen sohbete ücretsiz bağlanın.

Evli Chat – Evliler mIRC programı indirmek için link :

https://www.evliler.org/mirc.rar

Evliler Sohbet mIRC Programı özellikleri 

Evliler Sohbet – Evli Chat

( mIRC açıklaması: IRC sunucularına bağlanmak için bazı programlara gerek vardır. Bunlardan en popüler olanı mIRC’tir, ve mIRC üzerinden rahat sohbet edebilir ve üzerinde değişiklikler yapılabilir. )

Evliler mIRC Kolay sohbet etmek için kullanışlı bir programdır. IRC bağlantı protokolünü kullanarak kişiler arası hızlı muhabbet etmenin en aktif yolunu sizlere sunar.

Evliler Sohbet Programı sade ve kısa yol tuşlarıyla kaliteli ve keyifli sohbet etme imkanını verir. Yeni nesil Evliler Sohbet programını hemen indirebilirsiniz.

Evlilik muhabbetleri için özel bir sohbet programı hemen deneyin.

Evliler Sohbet yeri için IRC giriş adresi : /Server irc.evliler.orgWww.Evliler.Org