Ciddi Evlilik Sitesi

Türkiyenin en çok tercih edilen ücretsiz evlendirme sitesi Evliler.ORG Evli Sohbet ortamıyla yeni evlilik hayalleri kuran çifte örnek oluyor. Evliler Sohbet ağına bağlanarak sizde hayatınıza anlam katacak bay ve bayan adayı hemen bulabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden Sohbete bağlanmak için mirc indir.

Evlilik Anıları – En güzel hatıralar - Evliler Mutlular - Evli Sohbet Odaları | Ciddi Arkadaşlık


Evlilik Anıları – En güzel hatıralar

Merhaba Evliler, Bugün ki paylaşımımız Evlilik anıları ve en güzel hatıralar üzerine paylaşımlardan oluşacak. Evlilik anıları evlenmeden önce ve evlenirken daha sonra evlendikten sonra yaşanılan o güzel anılar hatıralardan oluşuyor. Evlilik anılarını Evliler takipçilerinin gönderdiği harika maillerden oluşturduk Evlilik anılarını paylaşan değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz. İşte sırada kayda değer Evlilik anıları …

Evlilik Anıları – En güzel hatıralar

Sezin : Eşimle ilk doğum günü partimizi kutlarken yüzüne pasta fırlatıp eline yüzüne bulaştırdığım günü hiç unutamıyorum çok sinirlenmişti ama sinirinden beni çok sevmişti. 🙂

Begüm : Evlendiğimizde ufak tartışmamız olmuştu o akşam ona bir ceza vermek istedim boş ilaç kutularını baş ucuma koyup yattım eşim odaya geldiğinde boş ilaç kutularını gördüğünde ki tepkiyi yıllar geçse de unutamayacağım.

Hilal : Bebek ağlıyor – Eşim Sıra senin ..

Murat : Yamaç paraşütü yapmaya ikna ettiğim gün harika bir anımız oldu korkudan artık hiç sözümden çıkmıyor bu olayı tekrar etmek istediğimizde de sıkı sıkı sarılıyor işte bu en güzel hatıram.

Dilan : Bir sürü çiçek alıp geldiği gün sanki beni aldattıgını duymuşum ve inanmışım gibi çiçekleri ona vurunca girdiği şokları unutamıyorum.

Yıldız : Dünyanın en güzel hediyesine sahip oldum cocuğumuz oldu daha ne olsun.

Bir çok çılgın paylaşımın yapıldığı Evliler.Org – Evliler sohbet muhabbet ortamı çılgın sohbetlere ve efsane muhabbetlere sahne oluyor. Sizde Evlilik hayallerinizi ve evlendiğinizde yaşadığınız ilginç anıları bizimle paylaşabilirsinz bide Evliler Organizasyonunda paylaşabiliriz.

Evliler Sohbet ortamına Sohbete bağlanarak hemen katılabilirsiniz.

Keyifli Sohbetler dileriz.

Evliler.Org – Evli Team

 


Yazar: Evliler-Team

Görüntüleme: 285 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2021

Cevap bırakın