Ciddi Evlilik Sitesi

Türkiyenin en çok tercih edilen ücretsiz evlendirme sitesi Evliler.ORG Evli Sohbet ortamıyla yeni evlilik hayalleri kuran çifte örnek oluyor. Evliler Sohbet ağına bağlanarak sizde hayatınıza anlam katacak bay ve bayan adayı hemen bulabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden Sohbete bağlanmak için mirc indir.

Evli Sohbet - Evliler Mutlular - Evli Sohbet Odaları | Ciddi Arkadaşlık


Evli Sohbet

Evli sohbet odasında bugün Evliler arasında harika sohbetler döndü Evlilik yapan bay ve bayan arkadaşlar arasında geçen ilginç tanışma anlarıyla başlayan komik evli muhabbetleri ilginç anıların yaşanmasına neden oldu. Evliler arasında ki keyifli diyalogların başladığı Evliler sohbet sitesinde sizde Evli ve evsiz sohbetlere katılabilirsiniz. Evlilik sitemizin Türkiyenin en çok sohbet edilen ciddi arkadaşlık sitesi olmaya adaydır. Binlerce insanla aynı anda ister özel ister sohbet odaları genelinde harika sohbetler edebilirsiniz.

#Evli Sohbet – #Evliler Sohbet

#Evli Sohbet : Evlilik üzerine yapılan bir çok mutlu sohbet için kullandığımız başlık. #Evliler Sohbet : Evliler arasında ve evlilik danışmanları soru cevap üzerinden evlilik üzerine sorulan soru cevapların başlıklarını bulabilirsiniz. #Evli Chat ve #Evlilik Sohbeti yeni nesil sohbet sitesine giriş için kullanılan başlıktır.

Evliler veya Evli Haberleri – Dikkat çeken başlıklar

Evli adamla ilişkisi ortaya çıkan kadın, kendini “Dini sohbetler ediyorduk” diyerek savundu

Sosyal medya platformunda bir ilk: Clubhouse’da evlenen çiftin törenini 27 bin kişi dinledi

Serdar Ortaç’tan Eski Eşine Nafaka Açıklaması :Sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, Bebek’te kameralara yansıdı ve eski eşi Chloe Loughnan’a ödeyeceği nafaka hakkında konuştu.

Bebeğini evinin banyosunda doğurmuştu: Şimdi keyfi yerinde Bu yılın en şaşırtıcı doğum haberlerinden birinin kahramanı üçüncü kez anne olduktan sonra yeniden kalabalıklara karıştı.

Nur Fettahoğlu gün boyu dans etti : Son olarak ‘Kağıt Ev’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren güzel oyuncu Nur Fettahoğlu (40), bir süre önce ikinci kez boşandığı eski eşi Levent Veziroğlu (54) ile birlikte çıktığı tatilde görüntülendi.

Evli bir kadınla birlikteyim : Aşık olduğum kadın evli ve küçük bir çocuğu var. Ama birbirimizi çok seviyoruz, ayrılamıyoruz. Bir yandan da kendimi vicdanen rahatsız hissediyorum. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.

Sibel Can Evlilikleri hakkında neler dedi?

Evli oyuncular nasıl, Evliliklerini nasıl sürdürüyor?

Ünlü güzelden uzun yıllarca sürecek olan evlilik sırları.

Evlilik hakkında daha fazla sohbet etmek için hemen sende kolayca sohbet edilen yeni nesil sohbet ağımıza bağlanabilirsin. Evliler Sohbet Odalarında keyifli sohbetler seni bekliyor. Haydi Evliler.Org sohbet yerlerine.


Yazar: Evliler-Team

Görüntüleme: 294 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 17 Haziran 2021

1 Yorumlar
SeHeR

Evli erkeklerle sohbet etmek beni etkiliyor daha olgun ve değerli bakışları ve yorumları hoşuma gidiyor açıkçası sizede aynı şekilde oluyor mu?


Cevap bırakın