Ciddi Evlilik Sitesi

Türkiyenin en çok tercih edilen ücretsiz evlendirme sitesi Evliler.ORG Evli Sohbet ortamıyla yeni evlilik hayalleri kuran çifte örnek oluyor. Evliler Sohbet ağına bağlanarak sizde hayatınıza anlam katacak bay ve bayan adayı hemen bulabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden Sohbete bağlanmak için mirc indir.

Dul Sohbet Evi | Dullar Chat sitesi | Zoom - Evliler Mutlular - Evli Sohbet Odaları | Ciddi Arkadaşlık


Dul Sohbet Evi | Dullar Chat sitesi | Zoom

Yeni Dul Sohbet sitesi | Mega Dullar Chat

– #Dulsohbet #Dullarsohbet #dulsitesi  #dularkadaşlık #dulevlilik –

( Dul sohbet evini chat dünyasının starı olmasından onur duyduk. Dullar için yeni nesil sohbet sitesi yayına girdi. Dünya çapında oluşturacağımız Dullar grup için ‘Mega Dullar Chat‘ Sloganıyla devam ediyoruz. Seviyeli ve keyifli sohbetler için Zoom Sohbet odalarında #Dullar sohbet odasına giriş yapmayı unutmayınız. )

Merhaba Dul ve Dullar grup üyeleri, siz değerli takipçilerimize duyurmak istediğimiz yeni nesil sohbet sitemi ‘Mega Chat Dullar’ başlığıyla etkinlik gösterecek Dul sohbet odalarının yeni imajı, dul sohbet arkadaşı arayan kişiler için görsel çekicilik sağlayacaktır. Sıcacık Sohbet yeri olan ‘Dullarla sohbet’ başlığı 2002 yılında kurulmuş olan arkadaşlık ve ilişkiler üzerine yayıncılık yapıp sohbet dünyasında Dul sohbet, Dul arkadaşlar sohbet etmek gibi bir kaç aramadan dolayı arama motorlarında Dullar Sohbet Mekanı olarak çıkış yapan dulların sohbet topluluğu grupları kısa sürede binlerce kişiye ulaşmayı başardı. Evliler sohbet sitesinde kendi yerini alan Dul sohbet bölümü hatrı sayılır bir kullanıcıya erişti. Evliler sohbet üzerinde bekarlar evliler ve dullar grubu olarak sosyalleşme ve yardımlaşma oluşmaya başladı. Dul bayanlar arasında oluşturulan Dullar sohbet klüpleri dernekler genel bir toplantı düzenleyip hayatımız içersinde dul bayan arkadaşların yeri ne hangi konumdalar farklı ne iş yapıyorlar gibi araşyırmaya başladıklarında Dul kalan bayanların önceki dönemde maruz kaldığı tacizler dahil bir çok olaya karıştılar. Dul olmanın hayata verdiği etkiyi en aza indirmek yeni bir topluluk daha Dul olmanın dış dünyaya zarar vermediği aksine bağnaz toplulukların dullar üzerinde ki görüşlerinin kirletilmiş olmasından kaynaklı süre gelen Dul veya dul olmak yani eşinden bir şekilde ayrılmış ve hayata artık yalnız başına devam edecekken halk tarafından çirkin yakıştırmalara maruz bırakılan dul gruplarının yeni hedefi Dul olmanın ne köylere ne mahallere ne semtlere ne şehirlere verdiği zararın olmadığını dilden dile duyurmaktı. Düşünce yapısında aile özellikle ön planda yaptırım uyguluyor du Dul kalan bir bayanın kendi başına dışarı çıkmasından tutun alışveriş gezme gibi sosyal faliyetlerinin kısıtlandığı bir dönem geçirildi. Bu durumu yenebilmek için oluşturulan ‘Mega Dullar’ yani büyük dullar organizesinin bu düşünceyi düzeltmesi gerektiğini biliyorlardı işleyen süreç kısa bir sürede sonuç verdi Dul olmanın herhangi bir zararı ve kötü bir yolda olmadıklarını süreç içinde ispat ettiler. Yeni geçilen zamanda ise süreci değerlendire gezip eğlenen dul insanların diğer insanlar kadar yaşama hakları olduğunun farkına varmaları uzun sürmediğinden toplulumumuzun içinde DULLAR olarak bilinen özgür bir kitle meydana geldi. Bu zamanda dul diyebildiğiniz kişilerin standar düşünceleri ve yaklaşımlarının daha farklı boyutlarda olduğunu göreceksiniz bu düzen kısa süren insan hayatının iyi değerlendirilmesi gerektiğini anlayan toplumun birbirlerine verdikleri değerleri ön plana çıkarmalarıyla başladı.

Gelin Dul terimlerini farklı boyutlarda hep beraber inceledikten sonra Dul & Dullar kanal adıyla Sohbet sistemimiz hakkında da detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

Dul diye kime denir? Özellikle dul demenin bir önemi var mı?

Dul diye kocasi veya karisi vefat etmis birisine denir. Kocasi veya karisindan bosanmis kisiye ise dul denilmez ona bosanmis denir. ‘ ‘Boşanmış veya eşi vefat etmiş kadına da dul kadın denir .

Dulun sözlük anlamı ve kavramsal yaşam beklentisi?

Son olarak TDK, “dul kadın” kelimesinin anlamını “Kocasını ölüm yoluyla yitiren, bundan dolayı toplumun bu durumda koymuş olduğu kuralları, kaçınmaları uygulamak zorunda olan kadın” olarak güncelledi.

Dul sohbet ortamı nerede başladı?

Dulların sohbet etmek için internet sitelerinde dolaşması uzun zaman önce olmaya başladı denebilir. Sosyal medyanın bu kadar yaygın olmadığı dönemde Sohbet siteleri kulanılırken Dul etiketinde sohbet odaları oluşturulmuştu bunun öncülüğünü ise Evliler.ORG – Ciddi Evlilik Sitesi başlıklı arkadaşlık ve sohbet sitesi başı çekmiştir isim ve içerik gereği evlilik ve arkadaşlık aracılığı yapan bu sohbet sitesinde ilk önce açılan Dulların bulunduğu kanalın adı #Dul olarak kayıtlara geçti daha sonrasında evliler arkadaşlık sitesinde kullanıcı oluşumunun rabet gördüğünü gören diğer sohbet sitesi sahipleri durumdan kendi sunucuları içinde menfaat sağlamak üzere #Dul sohbet odaları neredeyse tüm sohbet ağlarında oluştu. Dul sohbet odasının daha farklı ve daha istekli anılmasının başlaması için dul ile başlayan çoğul kelimelerle dul sohbet odaları oluşturma işleri devam etti ilk başta #dul sohbet odası varken peşinden #Dullar sohbet odası açıldı ve takılar devam ederek dul sohbet ortamının bugün ki halini alması işte bu döngü ile oluşmuş oldu.

Dullar sohbet odaları seviyeli ve kaliteli oluşumu

Bu sohbet odalarını kullanan kişilerin kendilerine daha iyi şans vermeleri adına yaşanan ikinci bahar denilen yaşam hikayelerinin tadını çıkarmasından gelir. Bir çok dul kadın bu platforumda bulunmaktan sohbet edip eğlenmekten zevk alıyor ciddi arkadaşlık ve dostluklarını burada tanıkları kişilerle kuruyorlar bu nedenle Dullar sohbet odaların olgun bayan / kadın dul / bekar olarak herkes gibi chat yapmatadırlar. Ne istediklerini bilen bu grubun yaşam tecrübesi olmasından dolayı dul sohbet odalarının ilerleyişleri kaliteli olur ve seviyeli bir düzeni vardır bu durumu herhangi bir uyarı almadan kendi kendilerine bulundukları ortamda uygularlar işte bu sebepten çekici olmarı biraz daha ön plandadır burada bulunan bir çok erkek olgun dul bayan veya dul genç güzel bayan arayışlarına bu mecrada katılmaktadırlar.

Evliler.ORG web sohbetin yıldızı #dullar sohbet odasının yöneticisi Dul mavi-kedi ; Tüm dul arkadaşlara sevgilerimi sunuyorum sohbet sunucumuzda artık dileğimiz gibi sohbet edebileceğiz sende aramıza katılarak şimdiden yerini ayır. Bol muhabbetler .

#Dul sohbet odasının IRC starı Gülo

Dul sohbet odalarının harici olarak şehir ve bölge belirtilmeden sohbet sitemizde girişleri açılmıştır. Zoom Sohbet üzerinde #Dullar sohbet odası Türkiyenin bütün illerinde dul denilen kişilerin buluşma ve yeniden arkadaşlık kurma noktasıdır Zoom Dullar için çevrim için sohbet yerlerinde farklı bir boyut kazanmıştır dul arkadaşların Zoom üzerinde oluşturulan #Dul sohbet odası ve #dullar chat yeri tüm sohbet kullanıcı kitlesine hayırlı olsun diyoruz.

Zoom / #Dullar sohbet odası | IRC.ZoomSohbet.COM

Evliler.ORG Arkadaşlık ve dostluk sohbet sitesi #Dullar & #Dul sohbet ortamını tanıtmaktan onur duyar.

 

 


Yazar: Evliler-Team

Görüntüleme: 79 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 18 Ekim 2021

1 Yorumlar
Enes can

Dul bayanlarla sohbet etmek bu kadar kolay olmamıştı tesekkurlerimiz sunarim


Cevap bırakın